Lks Silesius Kotórz Mały - Gks Starościn 0-0

Niestety nasza drużyna zremisowała bezbramkowo z Gks-em Starościn w drugiej kolejce rundy rewanżowej. Najlepszą okazję do zdobycia bramki dla naszego zespołu w 30 minucie spotkania miał Paweł Juszczyk popisał się potężnym strzałem na bramkę gości z około 20 metra, ale futbolówka odbiła się od poprzeczki, przy tym strzale Maciej Miga próbował jeszcze dobić piłkę ale na posterunku znalazł się golkiper Starościna. W całym meczu Silesius przeważał ale niestety bił głową w mur. Dobrze zorganizowani goście w defensywie nie pozwalali graczom z Kotorza na zbyt wiele. Po zmianie stron szalę zwycięstwa na naszą korzyść mógł przechylić Tomasz Samsel po dośrodkowaniu z bocznej strefy boiska uderzył piłkę głową, która niestety wylądowała tuż obok bramki. Już za tydzień nasza drużyna wybierze się na trudny teren w Dobrodzieniu gdzie nasz Lks podejmie tamtejszy Start.