Porażka Silesiusa! Trener na trybunach!

Porażką Silesiusa zakończył się pierwszy mecz w rundzie rewanżowej! Niestety nasi kopacze w dość kontrowersyjnych okolicznościach przegrali 5-2! Przy stanie jeden do zera dla rywali, Paweł Juszczyk wychodząc sam na sam z bramkarzem gospodarzy zostaje przez niego faulowany na dwudziestym metrze, wszyscy zgromadzeni na stadionie myśleli, że sędzia wyrzuci bramkarza rywali ale niestety tak się nie stało bo zamiast czerwonego kartoniku obejrzał tylko żółty. Sędzia z konsultacją z bocznym zamiast wyrzucić zawodnika z Proślic, odsyła po raz pierwszy w karierze naszego trenera Krzysztofa Job na trybuny! Do wyrównania doszło po pięknym strzale Maćka Migi z rzutu wolnego. Na prowadzenie Silesiusa wyprowadził dobrze spisujący się tego dnia Paweł Juszczyk, który wyłuskał piłkę bramkarzowi i do pustej bramki wpakował futbolówkę. Do przerwy nasi zawodnicy prowadzili 2-1! Po zmianie stron zawodnicy z Proślic w trzydzieści minut wygrali mecz zdobywając po błędach naszej obrony trzy bramki. W 70 minucie Maciej Miga obejrzał drugą, a w konsekwencji czerwoną kartkę i musiał opuścić przedwcześnie boisko. Rywale w 90 minucie dobili nasz zespół strzelając bramkę z rzutu karnego. Do naszej krótkiej relacji możemy dodać że trójka sędziowska z Kluczborka powinna sędziować B-klasę, albo dać sobie spokój z tym zawodem bo takie sędziowanie jak w sobotnim meczu jest po prostu niedopuszczalne!