1 Kwiecień Prima Aprilis

Jak dobrze wiemy 1 kwietnia mamy Prima Aprilis, postanowiliśmy zażartować sobie i dodaliśmy w dniu wczorajszym newsa o walkowerze w meczu ze Startem Dobrodzień. Dziś możemy uspokoić kibiców naszego zespołu, że to był tylko mały żart, który w pewnym sensie nam wyszedł bo dużo osób nam uwierzyło. Silesius z dorobkiem dwudziestu dwóch punktów zajmuje jedenastą lokatę i to przed kolejną kolejką się nie zmieni. Niestety w najbliższym meczu zabraknie Rafała Watrasa oraz Maćka Migi, którzy muszą odpokutować żółte kartoniki. Przypomnijmy, że w 19 kolejce klasy okręgowej Silesius na własnym obiekcie podejmie Lks Rybną. Mecz odbędzie się o godzinie 13-00 na stadionie przy ulicy Boiskowej 1. Nasz rywal obecnie zajmuje piątą lokatę z dorobkiem dwudziestu ośmiu punktów. Serdecznie zapraszamy na świąteczne zmagania z piłką nożną!