Pokonać Gks!

Już jutro o godzinie 15-00 do Kotorza Małego zawita druga kolejka rundy rewanżowej opolskiej klasy okręgowej! Nasz zespół postara się o zmazanie plamy która dokładnie 23 sierpnia poprzedniego roku odbyła się w Starościnie gdzie nasi zawodnicy polegli, aż 8-0 kończąc mecz w dziewiątkę. Miejmy nadzieję, że sroga lekcja pozostanie wymazana z pamięci naszych zawodników i skoncentrują się na jutrzejszym meczu w 100 % i zdobędą upragnione 3 punkty. Przypomnijmy, że Silesius przed tygodniem uległ wiceliderowi z Proślic 5-2, zaś nasz sobotni rywal bezbramkowo zremisował na własnym terenie z Unią Kolonowskie. Gks jako beniaminek naszej ligi spisuje się całkiem nieźle, zajmuje on obecnie czwartą lokatę z dorobkiem 26 punktów, nasz Silesius traci do przeciwnika zaledwie sześć oczek plasując się na 10 lokacie. Także możemy powiedzieć, że jutrzejszy mecz jest za przysłowiowe "sześć punktów"! Serdecznie zapraszamy na jutrzejszy mecz ligowy na stadion naszego Lks-u!

Zbiórka zawodników zaplanowana jest na 14-00!