Mecze kontrolne

Nasz zespół rozegrał kolejne dwa mecze kontrolne. Tydzień temu rywalem Silesiusa była Burza Chwalibożyce, która pokonała nasz zespół 5-0, w barwach Burzy całe spotkanie rozegrał nasz były zawodnik Andrzej Gancarczyk, we wczorajszym meczu sparingowym drużyna z Kotorza także uległa 5-bramkową różnicą tym razem Piomarowi Skalnik Tarnów Opolski. Wynik końcowy meczu to 7-2 dla rywali, bramki dla naszego zespołu strzelali Piotr Wochna oraz Radosław Pęchra.

Skład Silesiusa w meczu z Burzą Chwalibożyce:

Manfred Kozioł (Marcin Widera 30'), (Zawodnik Testowany 60"), Przemysław Górski, Łukasz Lorenc, Damian Górski, Bartosz Steczek, Łukasz Szywalski, Piotr Wochna, Tomasz Samsel (Zawodnik Testowany 60'), Radosław Pęchra, Paweł Juszczyk, Zawodnik Testowany.

Czerwona Kartka (Zawodnik testowany 70')

Nie grali: Roman Wodarz, Mateusz Pęchra, Rafał Watras, Adam Sokolski, Jakub Nowak.

Skład Silesiusa z Piomarem Skalnik Tarnów Opolski:

Manfred Kozioł, (Marcin Widera 45'), Rafał Watras, Przemysław Górski, Jakub Nowak, Witalij Makara, Piotr Wochna, Radosław Pęchra, Paweł Juszczyk, Adam Sokolski, Zawodnik Testowany, Zawodnik Testowany (Łukasz Lorenc 45')

Nie grali: Roman Wodarz, Mateusz Pęchra, Bartosz Steczek, Tomasz Samsel, Damian Górski, Łukasz Szywalski.