Problemy kadrowe Silesiusa!

Jak dobrze wiemy nasza drużyna ma braki kadrowe, które widać było podczas dwóch ostatnich sparingach przegranych dość wysoko z rywalami z Chwaliborzyc i Tarnowa Opolskiego , którzy powinni być w naszym zasięgu. Z klubu odeszli Paweł Pukajło, Daniel Latocha oraz Damian Górski, którzy nie wznowili treningów, Jakub Marcinów do Lzs-u Kup. Kolejnym graczem, który odchodzi Jest Oliver Studenny prawdopodobnie trenuje ze Skalnikiem Gracze. Do klubu dołączyli młodzi juniorzy Jakub Nowak i Adam Sokolski, Łukasz Szywalski z juniorów Opolskiej Odry oraz Mateusz Pęchra z Lzs-u Turawa, który póki co leczy kontuzję. W zespole trenują także zawodnicy testowani, którzy być może zasilą nasz zespół.

W dalszym ciągu nasza drużyna poszukuje zawodników, którzy chcieliby spróbować swoich sił w klasie okręgowej. Treningi odbywają się we wtorki (Kotórz Mały) godzina: 18-30, środy (Opole) godzina: 18-00 oraz w czwartki (Kotórz Mały) godzina 18-30. Serdecznie zapraszamy! Zbiórki na treningi we wtorki i czwartki na ulicy Pużaka przy "Selcie" odbywają się o godzinie 18-00 oraz w Środy na orliku na osiedlu "Malinka" o godzinie 17-50.